Plakat do wzięcia!

Plakat do wzięcia!

plakat calyplakat_webWydrukowaliśmy już plakat zachęcający do wzięcia udziału w konkursie na napisanie glosy do orzeczeń dotyczących dostępu do informacji. Pomóżcie nam rozpropagować tę ideę.

Przypominamy: glosa to analiza orzeczenia sądowego. Jest to sposób na prowadzenie debaty w prawniczym świecie. Ale my wierzymy, że prawo do informacji jest dla każdego i oceny orzeczenia może podejmować się każda osoba, która lubi czytać nowe orzecznictwo i z niego korzysta.

Dlatego do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy zarówno studentów i studentki, doktorantów i doktorantki, jak też aktywne obywatelki i obywateli. To może okazać się świetna i pożyteczna zabawa.

Przyślijcie nam adres – wyślemy Wam plakaty, a Wy powiesicie go tam, gdzie dotrą do niego kolejne osoby – na wydziale prawa w Waszym mieście, na kampusie uczelni, w uniwersyteckiej klinice prawa, w centrum dla organizacji pozarządowych, w urzędzie gminy i wszędzie, gdzie dotrą do osób zainteresowanych.

Adres do korespondencji: biuro@siecobywatelska.pl. Można też plakaty odebrać osobiście w biurze Sieci – ul. Ursynowska 22/2, Warszawa, tel. 22 844 73 55.

plakat do pobrania

Więcej o konkursie TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności